Мінімальне замовлення 550 грн
Вирізання вашого розміру:
Не варто платити за весь аркуш - у магазині будівельних матеріалів працівники відрізають матеріал стільки, скільки вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент органічного скла.
Максимальний розмір - 2050x3050 мм.
*Скорочення розміру замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами за допомогою фрезерної та лазерної машини;
Товщина - від 2 мм до 10 мм режиму за розміром, товщина над аркушами.
Кінець буде рівним, без чіпів.
Дати - від 1 до 3 робочих днів з дати оплати.
Оргскло товщиною 4 мм використовується для виготовлення перегляду та захисних екранів та вікон.
4 мм оргскла використовуються в рекламі для виготовлення легких ящиків та світлих знаків. 4 -мм прозорий просо -скасування використовується для скління невеликих вікон, замінюючи бічні окуляри в машині, лобове скло в мотоциклі або мопед. 4 мм оргскла замовляється для холодильних камер та вікон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 4 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Чорний |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
- Ціна: від 3 650,56 ₴/кв.м


