Стільниковий полікарбонат з оптимальним співвідношенням. Продукт розроблений з урахуванням рекомендацій компанії, що базуються на досвіді використання матеріалу українськими підрядниками.
Повністю автоматизований процес, а також перевірка відповідності світовим стандартам якості на кожному етапі виготовлення дозволяють говорити про високу якість аркушів кожної партії матеріалів.
Листи стільникового полікарбонату виробляються із захисною плівкою з двох сторін, а також проклеєні по торцях захисним скотчем. На лицьову сторону листів нанесено УФ-захист. Все це дозволяє зберегти стільниковий полікарбонат свої чудові технічні та оптичні характеристики.
Переваги стільникового полікарбонату:
якісна сировина
соекструзійний УФ-захист
світлопроникність вища, ніж в інших стільникових листів.
Стільниковий полікарбонат можна застосовувати для створення:
теплиць
ротонд
навісів
покриттів для басейнів
офісних та інших видів перегородок
інтер'єрного дизайну
художніх воріт та хвірток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Сербія |
| Колір | Білий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Щільність | 1.64 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Світлопропускання | 30 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість кольору | Опал |
- Ціна: 956,25 ₴/кв.м


