Унікальний конструкційний термопластичний матеріал. Він поєднує у собі відмінні механічні, оптичні та термічні властивості. Різнобічність полікарбонату дозволяє використовувати його в різноманітних конструкційних рішеннях.
Полікарбонатні листи є ідеальним матеріалом для широкого спектру проектів зі скління та будівництва, завдяки оптичним та міцним властивостям полікарбонатних екструзійних листів.
Основні характеристики сотового полікарбонату:
високі протиударні якості;
висока світлопроникність до 92%;
високі термоізоляційні властивості;
звукоізоляційні властивості (зниження шуму до 18-22 ДБ)
Область застосування сотового полікарбонату Soton залежно від товщини:
4мм - парники та навіси, рекламні конструкції (виставкові стенди та вітрини);
6мм - матеріал широкого застосування (козирки, теплиці, вітражі);
8мм - матеріал широкого застосування (перегородки, козирки, теплиці, дахи);
10мм – для суцільного скління вертикальних та частково горизонтальних поверхонь (зенітні ліхтарі, шумозахисні бар'єри для автомагістралей).
Стільниковий полікарбонат 10років гарантія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Сербія |
| Колір | Синій |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Щільність | 1.55 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Світлопропускання | 90 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 893,18 ₴


