Мінімальне замовлення 550грн
Нарізка за Вашим розміром:
За весь лист платити не обов'язково – у магазині будівельних матеріалів співробітники відріжуть матеріалу стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент оргскла.
Максимальний розмір – 2050х3050 мм.
*різання в розмір замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами фрезерним та лазерним верстатом;
Товщини - від 2мм до 10 мм режим у розмір, товщини вище листами.
Торець буде рівний, без сколів.
Терміни виконання – від 1 до 3 робочих днів із моменту оплати.
Оргскло 4мм з порізкою за розміром часто замовляють для заміни автомобільного скла, як альтернативу склу на спецтехніці, агротехніці, мотоциклі, моторолері, човні.
Для заміни розбитого в холодильнику або морозильній камері скла теж найчастіше використовується оргскло товщиною 4мм (ми вирізаємо оргскло для холодильника точно за заданими розмірами або кресленнями).
Оргскло 4мм замовляють для виготовлення полок, перегородок, скління вікон, для виготовлення вивісок та покажчиків, підставок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 4 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Бурштиновий |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Світлопропускання | 50 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
- Ціна: від 3 650,89 ₴


