Нарізка за вашим розміром:
За весь аркуш платити не обов'язково - в магазині будівельних матеріалів працівники відріжуть матеріал стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент оргстекла.
Максимальний розмір - 2050х30 мм.
* Різка в розмірі замовника прозорого, матового, кольорового оргстекла за доступними цінами фресковим і лазерним верстатом;
Товщини - від 2мм до 10 мм, товщини вище листками.
Торець буде рівний, без сколів.
Строк виконання — від 1 до 3 робочих днів з моменту оплату.
Оргстекло завтовшки 5мм використовують для виготовлення прозорих конструкцій, одна з яких не перевищує 1.
Оргстекло 5ммм використовують, як захисні екрани вітрини для заміни лобового скла човни або катера, комбайна, трактора, спецтехніки. Оргстекло 5 мм підходить для створення складних дизайнерських конструкцій.
Оргстекло 5м режим на будь-який розмір і виготовляємо деталі з оргстекла на власному лазерному обладнанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 5 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Бурштиновий |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Світлопропускання | 50 % |
- Ціна: від 4 170,56 ₴


