Мінімальне замовлення 550грн
Нарізка за Вашим розміром:
За весь лист платити не обов'язково – у магазині будівельних матеріалів співробітники відріжуть матеріалу стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент оргскла.
Максимальний розмір – 2050х3050 мм.
*різання в розмір замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами фрезерним та лазерним верстатом;
Товщини - від 2мм до 10 мм режим у розмір, товщини вище листами.
Торець буде рівний, без сколів.
Терміни виконання – від 1 до 3 робочих днів із моменту оплати.
Оргскло товщиною 6 мм використовують для скління виробничих, промислових і торгових приміщень, застосовують оргскло 6мм для захисних екранів верстатів, приладів, масок, шоломів.
Оргсклом товщиною 6мм можна склити літаки та катери.
З 6мм оргскла можна виготовити корпуси приладів, оглядові вікна, міцні коробки, бокси, шкатулки.
Якщо потрібен нестандартний лист оргскла товщиною 6 мм або невеликий шматок - ми режим оргскло на будь-які розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 8 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Бурштиновий |
| Щільність | 8.95 г/см3 |
| Світлопропускання | 50 % |
- Ціна: від 4 950,23 ₴


