
В наявності розмір 4мм молочний*(1130х305мм/1шт.)
Монолітний полікарбонат 4мм молочний має високий ступінь ударної міцності. Він чудово підходить як покрівельний матеріал для навісів, накриття козирків над входом у будинок або офіс.
Високий ступінь надійність, 2-х сторонній захист від ультрафіолету дозволяють його використовувати при виготовленні захисних екранів для освітлювальних приладів: ліхтарі, світильники, лайт-бокси та інше.
Монолітний полікарбонат 4мм дуже пластичний матеріал, що дозволяє його легко використовувати в складних конструкціях. І створювати гарні архітектурні форми та ансамблі. Офіційна гарантія від виробника складає 15 років.
Купити монолітний полікарбонат 4мм молочний у розмір ви можете, написати нам розміри та кількість, ми порахуємо скільки коштує ваше Замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 1130 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 305 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Білий |
| Щільність | 4.85 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 1 200 ₴


