
Є в наявності 5 мм молочний * (660х240 мм/1шт.)
Монолітний полікарбонат 5 мм молочний має високий ступінь ударної міцності. Він прекрасно підходить як покрівельний матеріал для навісів, накриття козирків над входом у будинок або офіс.
Високий ступінь надійність, 2-сторонній захист від ультрафіолету дають змогу його використовувати під час виготовлення захисних екранів для освітлювальних приладів: ліхтарі, світильники, лайтбокси та інше.
Монолітний полікарбонат 5 мм дуже пластичний матеріал, що дає змогу його легко використовувати в складних конструкціях. І створювати гарні архітектурні форми та ансамблі. Офіційна гарантія від виробника становить 15 років.
Купити монолітний полікарбонат 5 мм молочний у розмір ви можете, написати нам розміри та кількість, ми порахуємо, скільки коштує ваш Заказ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NK |
| Ширина | 660 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 240 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Білий |
| Щільність | 5.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 5 % |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 700 ₴


