Нарізка по Вашому розміру:
За весь аркуш платити не обов'язково - в магазині будівельних матеріалів співробітники відріжуть матеріалу стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди в наявності широкий асортимент оргскла.
Максимальний розмір – 2050х3050 мм.
*Порізка в розмір замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами фрезерним і лазерним верстатом;
Товщини– від 2 мм до 10 мм, товщини вище листами .
Торець буде рівний, без сколів.
Термін виконання – від 1 до 3 робочих днів з моменту оплати.
Оргскло 4мм з порізкою за розміром часто замовляють для заміни автомобільного скла, як альтернативу склу на спецтехніці, агротехніки, мотоциклі, моторолері, човні.
Для заміни розбитого в холодильнику або морозильній камері скла теж найчастіше використовується оргскло товщиною 4мм (ми вирізаємо оргскло для холодильника точно за заданими розмірами або кресленнями).
Прозоре і молочне оргскло 4мм замовляють для виготовлення полиць, перегородок, скління вікон, для виготовлення вивісок і покажчиків, підставок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plexiglas XT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Прозоре |
| Товщина оргскла | 4 мм |
| Ширина оргскла | 800 мм |
| Довжина оргскла | 200 мм |
| Світлопропускання | 95 % |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 500 ₴


