
Монолітний полікарбонат 4мм бронза 36% Monogal™
від 3 650,22 ₴/кв.м
- В наявності
- +380 (50) 956-28-88отдел продаж
- +380 (67) 477-08-13Отдел продаж
Монолітний полікарбонат Monogal™. Бронза світлопропускання 36%
Розмір листа: 2,05 х 3,05 м,
Плити Monogal™ розраховані на те, щоб витримувати екстремальні температури, зберігаючи при цьому свої оптичні та механічні властивості, тоді як інші види пластмас у цих умовах або ламаються, або легко тріскаються.
Плити Monogal™ володіють наступними перевагами:
- найвища опір удару – практично небиткий матеріал!
- 2-сторонній УФ захисний шар.
- важкогорючий матеріал -ступінь горючості Г3.
- висока прозорість - рівень прозорості відповідає силікатній та органічного скла.
- хороша звукоізоляція.
- мала вага порівняно з силікатним склом.
- погодна стійкість - листи Моногаль роками зберігають свої властивості навіть в несприятливих зовнішніх умовах.
- витримують екстремальні температури, зберігаючи при цьому оптичні та механічні властивості, тоді, коли інші види полімерів в цих умовах ламаються або тріскаються.
- добре обробляються - монолітний полікарбонат.
- гарантія 15 років на стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
Моногаль можна фрезерувати, свердлити, піддавати холодної та гарячої згинанні, термовакуумформовать.
Остерігайтеся підробок! Плити "Моногаль" виробляються зі спеціальною захисною плівкою. Плівка не тільки підтверджує справжність монолітного полікарбонату, але більш яскраво і зрозуміло інформує покупців про те, як правильно його використовувати. Так само в цілях забезпечення гарантії якості на сам лист наноситься спеціальна комп'ютерна маркування з зазначенням № екструдера, товщини плити, дати і часу виробництва даної партії.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Бронзовий |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 2050 мм |
| Довжина | 3050 мм |
| Щільність | 4.8 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Світлопропускання | 36 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Особливість кольору | Бронзовий |
- Ціна: від 3 650,22 ₴/кв.м

