Мінімальне замовлення 550 грн
Вирізання вашого розміру:
Не варто платити за весь аркуш - у магазині будівельних матеріалів працівники відрізають матеріал стільки, скільки вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент органічного скла.
Максимальний розмір - 2050x3050 мм.
*Скорочення розміру замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами за допомогою фрезерної та лазерної машини;
Товщина - від 2 мм до 10 мм режиму за розміром, товщина над аркушами.
Кінець буде рівним, без чіпів.
Дати - від 1 до 3 робочих днів з дати оплати.
5 мм відтік використовується для виготовлення прозорих конструкцій, одна з сторін з яких не перевищує 1 м.
5 мм оргскла використовуються як захисні екрани вікон для заміни лобового скла човна або човна, комбінування, трактори, спеціальне обладнання. 5 мм оргскла підходить для виготовлення складних конструкцій.
5 -мм режим Equagders для будь -якого розміру та виготовлення деталей з оргскла на власному лазерному обладнанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 5 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Коричневий |
| Щільність | 5.85 г/см3 |
| Світлопропускання | 40 % |
- Ціна: від 4 170,36 ₴


