Мінімальне замовлення 550 грн
Вирізання вашого розміру:
Не варто платити за весь аркуш - у магазині будівельних матеріалів працівники відрізають матеріал стільки, скільки вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент органічного скла.
Максимальний розмір - 2050x3050 мм.
*Скорочення розміру замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами за допомогою фрезерної та лазерної машини;
Товщина - від 2 мм до 10 мм режиму за розміром, товщина над аркушами.
Кінець буде рівним, без чіпів.
Дати - від 1 до 3 робочих днів з дати оплати.
1,8 мм оргскла використовується для виготовлення рекламних стендів, кишень, цінних власників, буклетів, бізнесменів та перегляду Windows.
1,8 мм товщиною можна використовувати як екран зшивання для фотографій, картин, настінних газет для виготовлення різних рекламних стендів. Orgepers товщиною 1,8 мм є гнучким і добре піддається формуванню та обробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 1.8 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Коричневий |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Світлопропускання | 18 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
- Ціна: від 1 950,55 ₴


