Є в наявності розмір *1000х500 мм/1шт. товщина 2мм бронза 40% світлопрозорість
Нарізка за Вашим розміром, за весь лист платити не обов'язково - у магазині будівельних матеріалів співробітники відріжуть матеріалу стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент оргскла.
Максимальний розмір – 2050х3050 мм.
*різання в розмір замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами фрезерним та лазерним верстатом;
Товщини - від 2мм до 10 мм режим у розмір, товщини вище листами.
Торець буде рівний, без сколів.
Терміни виконання – від 1 до 3 робочих днів із моменту оплати.
Оргскло 2мм використовується для виготовлення рекламних підставок, кишень, цінникоутримувачів, буклетниць, візитниць та оглядових вікон.
Оргскло товщиною 2мм можна використовувати, як зашитний екран для фотографій, картин, стінгазет, для виготовлення різних рекламних підставок. Оргскло завтовшки 2мм гнучке і добре піддається формуванню та обробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 2 мм |
| Ширина оргскла | 1000 мм |
| Довжина оргскла | 500 мм |
| Колір | Коричневий |
| Щільність | 2.85 г/см3 |
| Світлопропускання | 40 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
- Ціна: 864 ₴


