
Є в наявності товщина 4мм прозора *2100х3000 мм/1шт.
Режим розмір Стільниковий полікарбонат товщини: 4мм, 6мм, 8мм,10мм прозорий, бронза, синій, червоний, різна ступенем світлопропускання 40%, світлі, 36% світлопропускання, 18%, 5% черни, чорний глянець, напівпрозорі і непрозорі.
Багатюща палітра кольорів в поєднанні з неперевершеною міцністю і простотою обробкою відкривають практично необмежені можливості його застосування.
Кожному з нас для будівництва необхідний якісний і недорогий матеріал з дотриманням всіх норм при виготовленні. Ми пропонує розглянути в цій якості стільниковий полікарбонат 4 мм прозорий.
Він має підвищену гарантію від виробника, матеріал витримує високі навантаження. Також стільниковий полікарбонат проходить ретельний огляд, кожна партія перевіряється на еластичність, проходить перевірку на товщину нанесеного шару UF-захисту і контроль за вагою матеріалу. Стільниковий полікарбонат золота середина якості, терміну експлуатації та гарантії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2100 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 3000 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Прозорий |
| Щільність | 1.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 90 % |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 2 450 ₴






