
Полікарбонат стільниковий 10мм бронза *2100х7000 мм/1шт.
8 733,37 ₴
- В наявності
- +380 (50) 956-28-88отдел продаж
- +380 (67) 477-08-13Отдел продаж
Є в наявності шматок стільникового полікарбонату завтовшки 8мм синій *2100х7000 мм/1шт.
Режим розмір Стільниковий полікарбонат товщини: 4мм, 6мм, 8мм,10мм прозорий, бронза, синій, червоний, різна ступенем світлопропускання 40%, світлі, 36% світлопропускання, 18%, 5% черни, чорний глянець, напівпрозорі і непрозорі.
Багатюща палітра кольорів в поєднанні з неперевершеною міцністю і простотою обробкою відкривають практично необмежені можливості його застосування.
Кожному з нас для будівництва необхідний якісний і недорогий матеріал з дотриманням всіх норм при виготовленні. Ми пропонує розглянути в цій якості стільниковий полікарбонат 10 мм бронза.
Він має підвищену гарантію від виробника, матеріал витримує високі навантаження. Також стільниковий полікарбонат проходить ретельний огляд, кожна партія перевіряється на еластичність, проходить перевірку на товщину нанесеного шару UF-захисту і контроль за вагою матеріалу. Стільниковий полікарбонат золота середина якості, терміну експлуатації та гарантії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2100 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 7000 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Щільність | 2.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 60 % |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 8 733,37 ₴






