Оргскло прозорий матеріал, який у кілька разів легший за звичайне силікатне скло, але водночас має практично той самий ступінь прозорості та світлопропускання. Оргскло виготовляється методом екструзії. Коефіцієнт світлопропускання тонкого прозорого оргскла – 93%. Мінімальний відсоток відображення падаючого світла – 7%. Якщо матове скло, то можливі варіанти від 20 до 75%.
Актуальність цього матеріалу у будівництві пов'язана із заміною традиційного скла там, де потрібні його найбільш цінні переваги:
Легкість. Вдвічі менше щільності скла
удароміцність у 5 разів вища, ніж у скла аналогічної товщини
світлопрозорість 93%
РММА не вимагає додаткового захисту від УФ-випромінювання
довготривала стабільність.
У світлі всіх цих якостей листовий акрил можна назвати свого роду будівельним пластиком. Його застосування можна знайти в інтер'єрах:
прозорі перегородки
меблеві елементи
елементи підвісної стелі
підлоги та подіуми
у вуличних умовах – будівництво звукозахисних бар'єрів.
У сучасних умовах, коли завантаженість автомобільних трас та їх розташування у житлових районах стала справжньою проблемою для мешканців великих міст, листовий акрил користується підвищеним попитом у виробників дорожньо-будівельних робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Оман |
| Вид оргскла | Прозоре |
| Товщина оргскла | 2.5 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Білий |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Площа | 6.252 кв.м |
| Світлопропускання | 95 % |
- Ціна: 2 650,45 ₴/кв.м


