Мінімальний порядок 550 грн
Вирізання вашого розміру:
Не варто платити за весь аркуш - у магазині будівельних матеріалів працівники відрізають матеріал стільки, скільки вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент органічного скла.
Максимальний розмір - 2050x3050 мм.
*Скорочення розміру замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами за допомогою фрезерної та лазерної машини;
Товщина - від 2 мм до 10 мм режиму розміром, товщина над аркушами.
Кінець буде рівним, без чіпів.
Дати - від 1 до 3 робочих днів з дати оплати.
4 мм відтік із різанням розмірів часто замовляється замінити склянку автомобіля, як альтернатива скла на спеціальному обладнанні, сільськогосподарській технології, мотоцикл, скутер, човен.
Щоб замінити скло, розбите в холодильнику або морозильній камері, також найчастіше використовувало 4 мм -склянку (ми вирізаємо оргскло для холодильника точно відповідно до зазначених розмірів або малюнків).
Прозорі та молочні -Мілле -скла 4 мм впорядковуються для виготовлення полиць, перегородків, скляних вікон, для виготовлення знаків та знаків, стендів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина оргскла | 4 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Білий |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид оргскла | Опал |
- Ціна: від 3 650,65 ₴


