Мінімальне замовлення 550 грн
Вирізання вашого розміру:
Не варто платити за весь аркуш - у магазині будівельних матеріалів працівники відрізають матеріал стільки, скільки вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент органічного скла.
Максимальний розмір - 2050x3050 мм.
*Скорочення розміру замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами за допомогою фрезерної та лазерної машини;
Товщина - від 2 мм до 10 мм режиму розміром, товщина над аркушами.
Кінець буде рівним, без чіпів.
Дати - від 1 до 3 робочих днів з дати оплати.
Для перетворення виробництва, промислові та роздрібні приміщення використовуються 6 -мм форпостів, використовуються 6 -мм форпостів, використовуються для захисних екранів, інструментів, масок, шоломів.
Затвердка з товщиною 6 мм може бути засклена літаками та човнами.
З 6 -мм оргскла ви можете виготовляти пристрої, переглянути вікна, міцні коробки, коробки, скриньки.
Якщо вам потрібен нестандартний оргпезальний аркуш товщиною 6 мм або невеликий шматок- ми- режим відтоку для будь-якого розміру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Прозоре |
| Товщина оргскла | 6 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Щільність | 1.8 г/см3 |
| Світлопропускання | 98 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: від 54 550,65 ₴


