Мінімальне замовлення 550 грн
Вирізання вашого розміру:
Не варто платити за весь аркуш - у магазині будівельних матеріалів працівники відрізають матеріал стільки, скільки вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент органічного скла.
Максимальний розмір - 2050x3050 мм.
*Скорочення розміру замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами за допомогою фрезерної та лазерної машини;
Товщина - від 2 мм до 10 мм режиму за розміром, товщина над аркушами.
Кінець буде рівним, без чіпів.
Дати - від 1 до 3 робочих днів з дати оплати.
Акриліти (знаки з органічного тригера з гравюром виготовляються з організованої оргтеле, яка освітлена діодною стрічкою), логотипів, листів, знаків для вхідних груп та прийом, перегородки та огорожі.
OrgeSwrglo товщиною 8 мм використовується для скляних яхт, човнів, вагонів, літаків та вертольотів.
Нендистальні аркуші органічного скла з товщиною 8 мм, невеликими шматочками оргскла та деталями з оргскла, які ви можете замовити у нашому виробництві.
Розрізання 8 мм Orgepogla для будь -якого розміру та виготовлення деталей з відтоку проводиться на власному лазерному обладнанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Прозоре |
| Товщина оргскла | 8 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Світлопропускання | 98 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: від 4 950,65 ₴


