Мінімальне замовлення 550 грн
Вирізання вашого розміру:
Не варто платити за весь аркуш - у магазині будівельних матеріалів працівники відрізають матеріал стільки, скільки вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент органічного скла.
Максимальний розмір - 2050x3050 мм.
*Скорочення розміру замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами за допомогою фрезерної та лазерної машини;
Товщина - від 2 мм до 10 мм режиму за розміром, товщина над аркушами.
Кінець буде рівним, без чіпів.
Дати - від 1 до 3 робочих днів з дати оплати.
Акриліти, нагороджувальні вироби (чашки, стель, сувеніри з оргскла) виготовлені з оргскла 10 мм.
10 мм оргскла використовуються для виготовлення меблевих елементів для клубів, квартир, офісів та кафе, барів, ресторанів.
У рекламі з органічного склянки 10 мм виготовляються презентаційні стенди та стелажі зі складними формами, а також дизайн інтер'єру з елементами побудованих акваріумів.
Для виготовлення баскетбольних щитів використовується 10 мм оргскла, захисні екрани пристроїв.
Нендистальні аркуші органічного скла з товщиною 10 мм, невеликими шматочками оргскла та деталями з оргскла, які ви можете замовити у нашому виробництві. Вирізання оргскла 10 мм на будь -якому розмірі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Прозоре |
| Товщина оргскла | 10 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Світлопропускання | 98 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: від 6 350,36 ₴


