Нарезка по Вашему размеру:
За весь лист платить не обязательно - в магазине строительных материалов сотрудники отрежут материала столько, сколько Вам нужно!
Монолитный поликарбонат 5мм бронза обладает высокой степенью ударной прочности. Он прекрасно подходит в качестве кровельного материала для навесов, накрытия козырьков над входом в дом или офис.
Висока надійність, 2-х стороння захист від ультрафіолету дозволяють використовувати його при виготовленні захисних екранів для освітлювальних приладів: ліхтарі, світильники, лайт-бокси та інше.
Монолітний полікарбонат 5мм дуже пластичний матеріал, що дозволяє його з легкістю використовувати в складних конструкціях. І створювати красиві архітектурні форми та ансамблі. Офіційна гарантія від виробника становить 15 років.
Купити монолітний полікарбонат 5мм бронза в розмір ви можете написати нам розміри і кількість, ми порахуємо скільки коштує ваше Замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2050 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 6100 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Щільність | 5.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 36 % |
| Особливість кольору | Бронзовий |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: від 4 170,26 ₴


