
Нарізка по Вашому розміру:
За весь аркуш платити не обов'язково - в магазині будівельних матеріалів співробітники відріжуть матеріалу стільки, скільки Вам потрібно!
Монолітний полікарбонат 2мм темна бронза володіє високим ступенем ударної міцності. Він чудово підходить в якості покрівельного матеріалу для навісів, накриття козирків над входом в будинок або офіс.
Висока надійність, 2-х стороння захист від ультрафіолету дозволяють використовувати його при виготовленні захисних екранів для освітлювальних приладів: ліхтарі, світильники, лайт-бокси та інше.
Монолітний полікарбонат 2мм дуже пластичний матеріал, що дозволяє його з легкістю використовувати в складних конструкціях. І створювати красиві архітектурні форми та ансамблі. Офіційна гарантія від виробника становить 15 років.
Купити монолітний полікарбонат 2мм темна бронза в розмір ви можете написати нам розміри і кількість, ми порахуємо скільки коштує ваше Замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2050 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 6100 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Коричневий |
| Щільність | 2.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 5 % |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: від 2 250,56 ₴


