
Мінімальне замовлення 550грн.
Режим розмір Стільниковий полікарбонат товщини: 4мм, 6мм, 8мм,10мм прозорий, бронза, синій, червоний, різна ступенем світлопропускання 40%, світлі, 36% світлопропускання, 18%, 5% черни, чорний глянець, напівпрозорі і непрозорі.
Багатюща палітра кольорів в поєднанні з неперевершеною міцністю і простотою обробкою відкривають практично необмежені можливості його застосування.
Пропонує стільниковий полікарбонат товщиною 6 мм прозорий яка в свою чергу забезпечує, при належній решетування, відмінну здатність витримувати стандартні осадові навантаження.
Наш полікарбонат на дотик жорсткий, якісний, без додавання вторинної сировини та із захистом від ультрафіолету нанесеного методом коекструзії. Це гарантовано захищає лист від помутніння і руйнування, а також наші листи захищені з 2-х сторін плівкою для збереження від подряпин при перевезенні і скручуванні полімеру.
Враховуючи відповідність ціни і якості, даний матеріал добре підійде під: теплиці, навіси, горизонтальні конструкції, вертикальні конструкції, перегородки, козирки, альтанки, тимчасові укриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2100 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 12000 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Прозорий |
| Щільність | 1.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 60 % |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: від 756,59 ₴








