
Полікарбонат стільниковий в розмір 6мм бірюзовий
від 764,59 ₴/кв.м
- В наявності
- +380 (50) 956-28-88отдел продаж
- +380 (67) 477-08-13Отдел продаж
Мінімальне замовлення 550грн.
Режим розмір Стільниковий полікарбонат товщини: 4мм, 6мм, 8мм,10мм прозорий, бронза, синій, червоний, різна ступенем світлопропускання 40%, світлі, 36% світлопропускання, 18%, 5% черни, чорний глянець, напівпрозорі і непрозорі.
Багатюща палітра кольорів в поєднанні з неперевершеною міцністю і простотою обробкою відкривають практично необмежені можливості його застосування.
Кожному з нас для будівництва необхідний якісний і недорогий матеріал з дотриманням всіх норм при виготовленні. Ми пропонує розглянути в цій якості стільниковий полікарбонат 6 мм бірюзовий.
Він має підвищену гарантію від виробника, матеріал витримує високі навантаження. Також стільниковий полікарбонат проходить ретельний огляд, кожна партія перевіряється на еластичність, проходить перевірку на товщину нанесеного шару UF-захисту і контроль за вагою матеріалу. Стільниковий полікарбонат золота середина якості, терміну експлуатації та гарантії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2100 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 12000 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Щільність | 2.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 60 % |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: від 764,59 ₴/кв.м



