Листи стільникового полікарбонату для тепличного будівництва
Стільниковий полікарбонат для теплиць, який пропонує після численних польових досліджень, має спеціальне покриття антифог (antifog). Це також селективне покриття, яке можна нанести на стільниковий полікарбонат будь-якої товщини та структури.
У чому ефективність "антифог"
Фахівці тепличного господарства добре знають, що в умовах різниці температур усередині та зовні теплиці на склінні виникає конденсат. Він накопичується у краплях, що спотворюють проникнення світла. Дія покриття антифог забезпечує розтяг по поверхні утвореної панелі вологи, яка потім легко видаляється через дренажну систему.
Крім теплиць, стільниковий полікарбонат з антифоговим покриттям активно затребуваний при будівництві павільйонів оранжерей, басейнів, дельфінаріїв та інших об'єктів з підвищеною вологістю.
Переваги стільникового полікарбонату:
Міцність стільникового полікарбонату значно перевищує показники традиційного аналога – силікатного скла (понад 200 разів) та акрилового скла (або оргскла, у 8 разів). Порівняння справедливе для матеріалів однакової товщини. Випробування удароміцності стільникового полікарбонату за методом Гарднера продемонстрували стійкість панелей не тільки до граду, а й сильніших ударів, вогнестійкість.
Стільниковий полікарбонат не підтримує горіння і є самозагасаючим пластиком, крім того, перебуваючи в зоні вогню, стільниковий полікарбонат не утворює крапель, що горять, особливо небезпечних для об'єктів цивільного будівництва. Висока теплоізоляція панелей за рахунок порожнистої структури. Внаслідок чого економія на обігріві взимку та кондиціювання влітку становить до 30%.
Світлопроникність стільникового полікарбонату в залежності від товщини панелі складає 89-94%. У поєднанні з високою стійкістю до ударів це вигідно відрізняє стільниковий полікарбонат від скла в будівельній сфері і теплиць.
Легкість полікарбонату. Завдяки стільниковій структурі, в порівнянні з тим же силікатним склом, оргсклом та іншими легкими, але суцільними пластиками, стільниковий полікарбонат значно їх перевершує. А в будівництві та вертикальному склінні це означає економію на несучих конструкціях, монтажі та подальшій ремонту об'єктів.
Зазвичай стандартні розміри полікарбонатних листів у всіх виробників однакові:
Товщина 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 16 мм.
Довжина (режим) 3 метри, 6 метрів, 9 метрів, 12 метрів.
Ширина 2.1 метра
Здійснюється доставкою, самовивіз.!
Кольори: прозорий, бронза, зелений, синій, теракот, бірюза, гранат, жовтий, оранжевий, червоний.
Гарантія 15 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polygal |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Прозорий |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Щільність | 0.858 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Світлопропускання | 90 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Особливість кольору | Прозорий |
- Ціна: 536,25 ₴/кв.м


