СПК L!ke - стільниковий полікарбонат з оптимальним співвідношенням надійності виріб і доступною ціною. Продукт розроблений з урахуванням порад компанії, заснованих на досвіді застосування українських підрядчиків.
Повністю автоматизований процес, а також перевірка відповідності світових стандартів якості на кожному етапі виготовлення дають можливість говорити про високу якість кожної партії матеріалів.
Аркуші стотового полікарбонату L!ke Виготовляється з захисною плівкою з двох сторін, а також проклеєні по торцям захисним скотчем. На лицьовий бік аркушів нанесена УФ-захисника. Завдяки цьому полікарбонату можна зберегти свої чудові технічні та оптичні характеристики.
Переваги стотового полікарбонату L!ke:
- Коштовний сир
- секструзіонна УФ-захисна
- Ціна нижче ряду марок російського СПК
- Світлопроникність вища, ніж в інших мобільних аркушів
- Запевнення 10 років
Плакарбонат L!ke можна використовувати для створення:
- тепліц
- Роджонд
- навісів
- покриття для басейнів
- офісних та інших видів перегородок
- інтер’єрний дизайн
- Коштовності та каліток
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Сербія |
| Колір | Білий |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Щільність | 0.55 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Світлопропускання | 76 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість кольору | Опал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557,56 ₴/кв.м


