Унікальний структурний термопластичний матеріал. Він поєднує чудові механічні, оптичні та теплові властивості. Універсальність полікарбонату дозволяє використовувати його в різних структурних рішеннях.
Полікарбонатні аркуші - ідеальний матеріал для широкого спектру скляних та будівельних проектів, завдяки оптичним та міцним властивостям полікарбонатних листів.
Основні характеристики клітинного полікарбонату:
високі анти -джекетові якості;
висока проникність світла до 92%;
високі властивості теплоізоляції;
Властивості звуку (зменшення шуму до 18-22 дБ)
Обсяг клітинного полікарбонату Сотона залежно від товщини:
4 мм - оранжереї та повіси, рекламні структури (виставкові стенди та вікна);
6 мм - матеріал широкого нанесення (козирки, оранжери, вітраж);
8 мм - матеріал широкого застосування (перегородки, козирки, теплиці, дахи);
10 мм -для безперервного скління вертикальних і частково горизонтальних поверхонь (протиповітряні ліхтарі, шумозахисні бар'єри для автомагістралей).
Клітинна полікарбонат 10 -річна гарантія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Сербія |
| Колір | Бронзовий |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Щільність | 0.77 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Світлопропускання | 90 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Особливість кольору | Бронзовий |
- Ціна: 557,63 ₴


