У наявності товщина 4 мм чорний 1000х500 мм/1 шт.
Нарізання за Вашим розміром:
За весь аркуш платити не обов'язково — у магазині будівельних матеріалів працівники відріжуть матеріал стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент оргскла.
Максимальний розмір — 2050х3050 мм.
*Резка в розмір замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами фрезерним і лазерним верстатом;
Товщини — від 2 мм до 10 мм, товщини вище за аркуші.
Торець буде рівний, без відколів.
Терміни виготовлення — від 1 до 3 робочих днів із моменту оплати.
Оргскло завтовшки 4 мм використовують для виготовлення оглядових і захисних екранів і віконець.
Оргскло молочне 4 мм використовують у рекламі для виготовлення лайт-боксів і світних вивісок. Прозоре оргскло 4 мм використовують для скління невеликих вікон, заміни бічних скел в автомобілі, лобове скло в мотоциклі або сепеді. Оргскло 4 мм замовляють для холодильних камер і вітрин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plexiglas XT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 4 мм |
| Ширина оргскла | 1000 мм |
| Довжина оргскла | 500 мм |
| Колір | Чорний |
| Світлопропускання | 5 % |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
- Ціна: 1 248 ₴


