
Монолітний полікарбонат 4ммм прозорий *(1500х 1000 мм/1шт.)
3 350 ₴
- В наявності
- +380 (50) 956-28-88отдел продаж
- +380 (67) 477-08-13Отдел продаж
Тут є товщина 4м прозорою *(1500 x 1000 мм/1шт.)
Нарізка за вашим розміром:
За весь аркуш платити не обов'язково - в магазині будівельних матеріалів працівники відріжуть матеріал стільки, скільки Вам потрібно!
Монолітний полікарбонат 4мм прозорий має високий ступінь прозорості та ударної надійності. Він чудово підходить в якості кров'яного матеріалу для навісів, накриття козирів над входом в будинок або офіс.
Високий рівень прозорості і надійна 2-х сторінний захист від ультрафіолетового ультрафіолетового випромінювання дозволяє його використовувати для створення захисних екранів для освітлення: ліхтарі, світильники, лайт-бокси тощо.
Монолітний полікарбонат 4мм дуже пластичний матеріал, що дозволяє його легко використовувати в складних конструкціях. І створювати красиві архітектурні форми і ансамблі. Офіційна гарантія виробника становить 15 років.
Купити монолитний полікарбонат 4ммм Прозорий в розмір ви можете, написати нам Розмір і кількість, ми порахуємо скільки коштує ваш Заказ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 1500 мм |
| Країна виробник | Сербія |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Прозорий |
| Щільність | 4.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 98 % |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 3 350 ₴

