Мінімальне замовлення 550грн.
Нарізка за Вашим розміром, за весь лист платити не обов'язково - у магазині будівельних матеріалів співробітники відріжуть матеріалу стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент оргскла.
Максимальний розмір – 2050х3050 мм.
* Різання в розмір замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами, різання фрезерним та лазерним верстатом;
Товщини - від 2мм до 10 мм режим у розмір, товщини вище листами.
Торець буде рівний, без сколів.
Терміни виконання – від 1 до 3 робочих днів із моменту оплати.
Оргскло товщиною 3мм використовують для виготовлення оглядових та захисних екранів та вікон.
Оргскло 3мм використовують у рекламі для виготовлення лайт-боксів і вивісок, що світяться. Оргскло 3мм використовують для скління невеликих вікон, заміни бокового скла в автомобілі, лобове скло в мотоциклі або мопеді. Оргскло 3мм замовляють для холодильних камер та вітрин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 3 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Червоний |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Світлопропускання | 40 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
- Ціна: від 3 250,65 ₴


