Мінімальне замовлення 550грн
Нарізка за Вашим розміром:
За весь лист платити не обов'язково – у магазині будівельних матеріалів співробітники відріжуть матеріалу стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент оргскла.
Максимальний розмір – 2050х3050 мм.
*різання в розмір замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами фрезерним та лазерним верстатом;
Товщини - від 2мм до 10 мм режим у розмір, товщини вище листами.
Торець буде рівний, без сколів.
Терміни виконання – від 1 до 3 робочих днів із моменту оплати.
З оргскла 8мм виготовляють акриллайти (таблички з оргскла з гравіюванням, яке підсвічується діодною стрічкою), логотипи, літери, таблички для вхідних груп і ресепшенів, перегородки та огородження.
Оргскло товщиною 8мм використовують для скління яхт, катерів, вагонів, літаків і вертольотів.
Нестандартні листи оргскла товщиною 8мм, невеликі куски оргскла та деталі з оргскла Ви можете замовити на нашому виробництві.
Різання оргскла 8мм на будь-які розміри та виготовлення деталей з оргскла проводиться на власному лазерному обладнанні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 8 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Коричневий |
| Щільність | 8.95 г/см3 |
| Світлопропускання | 18 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
- Ціна: від 4 950,65 ₴


