Мінімальне замовлення 550грн
Нарізка за Вашим розміром:
За весь лист платити не обов'язково – у магазині будівельних матеріалів співробітники відріжуть матеріалу стільки, скільки Вам потрібно!
На нашому складі завжди є широкий асортимент оргскла.
Максимальний розмір – 2050х3050 мм.
*різання в розмір замовника прозорого, матового, кольорового оргскла за доступними цінами фрезерним та лазерним верстатом;
Товщини - від 2мм до 10 мм режим у розмір, товщини вище листами.
Торець буде рівний, без сколів.
Терміни виконання – від 1 до 3 робочих днів із моменту оплати.
З оргскла 10мм виготовляють акриллайти, нагороджувальну продукцію (кубки, стели, сувеніри з оргскла).
Оргскло 10мм використовують для виготовлення елементів меблів для клубів, квартир, офісів та кафе, барів, ресторанів.
У рекламі з оргскла 10мм роблять презентаційні стенди та стійки зі складними формами, а також дизайн інтер'єру з елементами вбудованих акваріумів.
Оргскло 10 мм застосовується для виготовлення баскетбольних щитів, захисних екранів приладів.
Нестандартні листи оргскла товщиною 10мм, невеликі куски оргскла та деталі з оргскла Ви можете замовити на нашому виробництві. Різання оргскла 10мм на будь-які розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 10 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Коричневий |
| Щільність | 9.85 г/см3 |
| Світлопропускання | 18 % |
| Структура поверхні | Глянцева |
- Ціна: від 6 350,35 ₴


