Мінімальне замовлення 550грн.
Режим у розмір Стільниковий полікарбонат товщини 4мм, 6мм, 8мм, 10мм прозорий, бронза, синій, червоний, різна ступенем світлопропускання 40%, світлі, 36% світлопропускання, 18%, 5% чорні, чорний глянець, напівпрозорі та непрозорі та непрозорі.
Найбагатша палітра відтінків у поєднанні з неперевершеною міцністю та простотою обробкою відкривають практично необмежені можливості його застосування.
Кожному з нас для будівництва необхідний якісний та недорогий матеріал із дотриманням усіх норм при виготовленні. Ми пропонуємо розглянути в цій якості стільниковий полікарбонат 4 мм жовтий.
Він має підвищену гарантію від виробника, матеріал витримує високе навантаження. Також стільниковий полікарбонат проходить ретельний огляд, кожна партія перевіряється на еластичність, проходить перевірку на товщину нанесеного шару UF-захисту та контроль за вагою матеріалу. Стільниковий полікарбонат золота середина якості, термін експлуатації та гарантії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2100 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 12000 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Жовтий |
| Щільність | 1.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 60 % |
| Тип полікарбонату | Стільниковий (комірчастий) |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: від 557,25 ₴





