Нарізка за вашим розміром:
За весь аркуш платити не обов'язково - в магазині будівельних матеріалів працівники відріжуть матеріал стільки, скільки Вам потрібно!
Монолітний полікарбонат 6мм опал Він має високий ступінь Важка міцність. Він чудово підходить в якості кров'яного матеріалу для навісів, накриття козирів над входом в будинок або офіс.
Висока кількість надійність, За допомогою 2-х сторін захисту від ультрафіолетового випромінювання можна використовувати захисні екрани для освітлювальних приладів: ліхтарі, лампи, лайт-бокси та інше.
Монолітний полікарбонат 6ммм дуже пластичний матеріал, що дозволяє його легко використовувати в складних конструкціях. І створювати красиві архітектурні форми і ансамблі. Офіційна гарантія виробника становить 15 років.
Купити монолитний полікарбонат 6мм опал в розмір ви можете, написати нам Розмір і кількість, ми порахуємо скільки коштує ваш Заказ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2050 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 6100 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Білий |
| Щільність | 6.85 кг/м2 |
| Світлопропускання | 40 % |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: від 4 550,25 ₴


