
Монолитный поликарбонат у розмірі 5мм прозорий 690х410mm 1150грн.
1 150 ₴
- В наявності
- +380 (50) 956-28-88отдел продаж
- +380 (67) 477-08-13Отдел продаж
Нарізання за Вашим розміром:
За весь аркуш платити не обов'язково — у магазині будівельних матеріалів працівники відріжуть матеріал стільки, скільки Вам потрібно!
Монолітний полікарбонат 5-мм прозорий має високий ступінь прозорості й ударної міцності. Він прекрасно підходить як покрівельний матеріал для навісів, накриття козирків над входом у будинок або офіс.
Високий ступінь прозорості та надійний 2-сторонній захист від ультрафіолету дають змогу його використовувати під час виготовлення захисних екранів для освітлювальних приладів: ліхтарі, світильники, лайтбокси та інше.
Монолітний полікарбонат 5 мм дуже пластичний матеріал, що дає змогу його легко використовувати в складних конструкціях. І створювати гарні архітектурні форми та ансамблі. Офіційна гарантія від виробника становить 15 років.
Купити монолітний полікарбонат 5 мм прозорий у розмір ви можете написати нам розміри та кількість, ми порахуємо, скільки коштує ваш Заказ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Колір | Прозорий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Щільність | 6 кг/м2 |
| Світлопропускання | 98 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 1 150 ₴

