
Монолітний полікарбонат Monogal™.
Розмір листа: 2,05 х 3,05 м,
Плити Monogal™ розраховані на те, щоб витримувати екстремальні температури, зберігаючи при цьому свої оптичні та механічні властивості, тоді як інші види пластмас у цих умовах або ламаються, або легко тріскаються.
Плити Monogal™ володіють наступними перевагами:
- найвища опір удару – практично небиткий матеріал!
- 2-сторонній УФ захисний шар.
- важкогорючий матеріал -ступінь горючості Г3.
- высокая прозрачность - уровень прозрачности соответствует силикатному и органическому стеклу.
- хорошая звукоизоляция.
- малый вес по сравнению с силикатным стеклом.
- погодная устойчивость - листы Моногаль годами сохраняют свои свойства даже в неблагоприятных внешних условиях.
- выдерживают экстремальные температуры, сохраняя при этом оптические и механические свойства, тогда, когда другие виды полимеров в этих условиях ломаются либо трескаются.
- хорошо обрабатываются - монолитный поликарбонат.
- гарантия 15 лет на устойчивость к ультрафиолетовому излучению.
Моногаль можна фрезерувати, свердлити, піддавати холодної та гарячої згинанні, термовакуумформовать.
Остерігайтеся підробок! Плити "Моногаль" виробляються зі спеціальною захисною плівкою. Плівка не тільки підтверджує справжність монолітного полікарбонату, але більш яскраво і зрозуміло інформує покупців про те, як правильно його використовувати. Так само в цілях забезпечення гарантії якості на сам лист наноситься спеціальна комп'ютерна маркування з зазначенням № екструдера, товщини плити, дати і часу виробництва даної партії.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Прозорий |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 2050 мм |
| Довжина | 3050 мм |
| Щільність | 2.4 кг/м2 |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Світлопропускання | 98 % |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
| Особливість кольору | Прозорий |
- Ціна: 2 250,65 ₴/кв.м

