
Монолітний полікарбонат 4мм бронзовий КСП 36% Plexicarb™
3 650,47 ₴/кв.м
- В наявності
- +380 (50) 956-28-88отдел продаж
- +380 (67) 477-08-13Отдел продаж
*КСП - Бронза світлопропускання 36%
Plexicarb – монолітний полікарбонат з УФ-захистом, здійснюється в Омані.
Розмір листа: 2,05 х 3,05 м
Площа листа: 6,2525 кв. м
Товщина: 1.5 мм, 2 мм, 2,8 мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм
Колір: прозорий 81%, бронза 10%, бронза 36%,опал
Гарантія: 10 років
Монолітний полікарбонат – найміцніший вид пластику для будівництва і реклами, що прийшов на заміну таких матеріалів як оргскло, стільниковий полікарбонат і силікатне скло. На відміну від останнього, монолітний полікарбонат вдвічі легше справляється з навантаженням у 200 разів більше. Матеріал широко використовується для антивандального скління об'єктів зовнішньої реклами, виробництва меблів і в конструкціях, що вимагають підвищеної міцності або звукоізоляції:
- захисні екрани касових зон і банківських відділень
- шумоізоляційні паркани вздовж автомагістралей та залізничних шляхів
- скління транспорту, теплиць, торгових об'єктів
- навіси, козирки, прозора покрівля
- інтер'єрні перегородки, подіуми, студійні декорації,
- спортивні огорожі
- лайт-бокси, рекламні дисплеї, вивіски тощо
Матеріал добре піддається термоформуванню, свердлиться, розрізається, склеюється. На монолітний полікарбонат можна наносити зображення будь-яким способом: трафаретного печаткою, фарбуванням, за допомогою флексографії і гравіруванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Ширина | 2050 мм |
| Країна виробник | Оман |
| Довжина | 3050 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Бронзовий |
| Щільність | 4.7 кг/м2 |
| Світлопропускання | 36 % |
| Особливість кольору | Бронзовий |
| Тип полікарбонату | Монолітний |
| Захист від УФ-випромінювань | Так |
- Ціна: 3 650,47 ₴/кв.м

