Окзиглас матеріалу, який у кілька разів простіше, ніж звичайне силікатне скло, але в той же час має майже однаковий ступінь прозорості та передачі світла. ORGage виконується екструзією. Коефіцієнт передачі світла прозорого тонкого оргскла становить 93%. Мінімальний відсоток відображення падіння світла становить 7%. Якщо скло є матовим, то можливі варіанти від 20 до 75%.
Відповідність цього матеріалу в будівництві пов'язана із заміною традиційного скла, де потрібні його найцінніші переваги:
Легкість. В два рази менше, ніж щільність скла
Вражаюча стійкість у 5 разів більша, ніж у склянку подібної товщини
Прозорості 93%
RMMA не потребує додаткового захисту від УФ -випромінювання
Довга стабільність.
У світлі всіх цих якостей листя акрилу можна назвати своєрідним будівельним пластиком. Його застосування можна знайти в інтер'єрах:
Прозорі перегородки
Меблеві елементи
Елементи підвісної стелі
Підлоги та подіум
У вуличних умовах - будівництво бар'єрів звукового захисту.
У сучасних умовах, коли навантаження дорожніх доріжок та їх розташування в житлових районах стало справжньою проблемою для жителів великих міст, листя акрилу користуються великим попитом серед виробників дорожнього руху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nk Plast |
| Країна виробник | Оман |
| Вид оргскла | Кольорове |
| Товщина оргскла | 1.8 мм |
| Ширина оргскла | 2050 мм |
| Довжина оргскла | 3050 мм |
| Колір | Білий |
| Щільність | 1.19 г/см3 |
| Площа | 6.252 кв.м |
- Ціна: від 1 950,37 ₴/кв.м


